NowoŚci - Kratex
parapery, drzwi metalowe i pcv - firma kratex - polski producent
baner-sklep.jpg

NOWOŚCI

140472381422.jpg

Płaskowniki w kolorach drewnpodobnych

Płaskowniki z PCV stosowane są zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynków. Służą do wykończenia łączeń kątowych okna ze ścianą, parapetami lub innymi materiałami elewacyjnymi.

  • dostępne szerokości 30mm, 40mm, 50mm,
  • opakowanie 50m, docinamy również na wymiar

dostępne kolory:

- złoty dąb

- orzech

- mahoń

saaw1.jpg

Kotwy do ciepłego montażu

Kotwy SAAW SYSTEM jest to produkt który w łatwy,szybki i profesjonalny sposób pozwoli nam kompleksowo zamontować  okiena i drzwi wszystkich typów (drewnianych, drewniano-aluminiowych, aluminiowych, PVC).

więcej...
wsporniki_2.jpg

Wsporniki kątowe do parapetów zewnętrznych

Wspornik kątowy do parapetów zewnetrznych stalowych, aluminiowych,w różnych szerokościach wg cennika, wsporniki wykonane są z alumninium w gr. 3mm.

więcej...
destino_5_dab_sniezny_b596.jpg

Najnowsze modele drzwi wewnętrznych

W ostatnich miesiącach została na rynek wprowadzona nowa kolekcja drzwi modułowych których charakteryzuje elegancja i nowoczesność  kolekcję Destino Unico. Odważne zestawienie kolorów, które pozwala z rozmachem stworzyć intrygujące, stylizowane wnętrza, urzekające wyczuciem smaku i aranżacyjną nonszalancją.

więcej...
daszek-lukowy-158x75x38-poliweglan-komorowy-braz_2.jpg

Daszki nad drzwi

Oferujemy  daszki aluminiowe z poliwęglanu komórkowego, w kolorze standardowym aluminium, inny kolor 15% do wartości zamówienia, standardowy kolor płyta z poliwęglanu komórkowego - bezbarwny, Konstrukcja aluminiowa malowana nawierzchniowo, grubość 1,5 mm wymiary profila konstrukcyjnego 30x18 mm.

więcej...
zdjecie0480.jpg

NOWY kolor w Parapecie Renowacyjnym (Nakładce)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą na Parapety renowacyjne (nakładka na stary parapet ) Nowy Kolor to Dąb wiejski, Parapet jest już dostępny . Więcej informacji o ofercie cenowej uzyskają Państwo pod nr. tel. 43 825 12 11 lub 43 823 23 14, e-mail: sprzedaz@kratexparapety.pl

więcej...
plytka_1.jpg

Parapety Aluminiowe typu płytka - SUPER CENA

Zewnętrzne parapety aluminiowe płytkowe zbudowane są z aluminium o grubości 1,2mm, pokryte lakierem dekoracyjnym lub farbą młoteczkową imitującą antyk, która nadaje parapetom unikatowy wygląd. Nasza innowacyjna technologia tłoczenia oraz gięcia na zimno, pozwala na szybką oraz systematyczną produkcję w możliwie najkrótszym czasie.

więcej...
mask3.jpg

Nowa Linia maskownic grzejnikowych - CLASSIC

Nowa linia klasycznych maskownic grzejnikowych. Ekonomicznych i prostych w montażu zarówno na grzejniku panelowym jak i żeliwnym.

DOSTĘPNE WYMIARY

- szerokość 70cm dł. 90cm , 110cm , 130cm

więcej...
par-4111_4.jpg

Wewnętrzne Parapety MDF PRO

Parapety wykonane z płyty MDF w grubości 28 mm pokrytej wysokiej jakości folią PCV. Oferujemy Państwu produkt wysokiej jakości charakteryzujący się estetyką wykonania, trwałością koloru, który doskonale harmonizuje z tradycyjnymi i nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi.

więcej informacji: http://www.kratexparapety.pl/produkty/parapety-wewnetrzne/mdf/wewnetrzne-parapety-z-mdf-pro/

więcej...
scorpio_1.jpg

Nowe drzwi wewnętrzne w cenie hurtowej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą drzwi wewnętrznych. Więcej informacji ofercie cenowej uzyskają Państwo pod nr. tel. 43 825 12 11 lub 43 823 23 14, e-mail: sprzedaz@kratexparapety.pl

beztytulu_2.jpg

NOWE PARAPETY MDF2 LAKIEROWANE

          PARAPETY  MDF wykonane z odpornej na wilgoć płyty MDF, lakierowane wysokiej jakości wodoodpornymi lakierami do drewna. Dodatkowo  pokrywane nawierzchniowym lakierem, stosowanym do schodów lub parkietów  gwarantującym wysoką twardość i wytrzymałość.

więcej...
venus.jpg

Nowy kolor aglomarmuru VENUS

       Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą na aglomarmur drobnoziarnisty Nowy Kolor to VENUS. Więcej informacji ofercie cenowej uzyskają Państwo pod nr. tel. 43 825 12 11 lub 43 823 23 14, e-mail: sprzedaz@kratexparapety.pl

więcej...
Archiwum NOWOŚCI »
rzetelna firma
firma godna zaufania
Copyright © 2013 Kratex |
strony internetowe łódź