parapery, drzwi metalowe i pcv - firma kratex - polski producent

Kontakt

Kratex
98-220 Zduńska Wola
Henrykowska 22d

tel. 48 43 825 12 11
fax. 48 43 825 14 15
email: info@kratex.net

pobierz-katalogi.jpg
zobacz-nowosci.jpg
www_home_12.jpg
znajdz-salon.jpg
baner-sklep.jpg

praca

Firma KRATEX Krata Piotr to Polski  Producent Parapetów, wypełnień drzwiowych, drzwi PVC i aluminiowych. Zapraszamy do zapoznania się z opisem firmy na www.wypelnienia-drzwiowe.pl

DORADCA KLIENTA

(WYPEŁNIENIA DRZWIOWE, DRZWI ALUMINIOWE I PVC)

Opis stanowiska:

  • Bieżąca realizacja planów sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • Wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
  • Monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji
  • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

Wymagania:

  • Zaangażowanie i determinacja w działaniu oraz silne nastawienie na realizację celu – warunek konieczny
  • Znajomość branży budowlanej , stolarki okiennej
  • Umiejętności interpersonalne, kreatywność, systematyczność
  • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Pozytywne nastawienie,

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Wynagrodzenie w systemie premiowym (podstawę + premię)
  • Narzędzia pracy – samochód, telefon służbowy, laptop

Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz aktualne zdjęcie, prosimy przesłać do 31.07.2017r. na adres mailowy : marketing@kratex.net  . W temacie maila proszę wpisać DK

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez KRATEX Piotr Krata z siedzibą przy ul. Henrykowskiej 22D w Zduńskiej Woli dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)”.

rzetelna firma
firma godna zaufania