parapery, drzwi metalowe i pcv - firma kratex - polski producent

Kontakt

Kratex
98-220 Zduńska Wola
Henrykowska 22d

tel. 48 43 825 12 11
fax. 48 43 825 14 15
email: info@kratex.net

pobierz-katalogi.jpg
zobacz-nowosci.jpg
www_home_12.jpg
znajdz-salon.jpg
baner-sklep.jpg

regulamin strony

 

Definicje

 1. Właściciel - firma kratexparapety.pl; kratex.net; Piotr Krata z siedzibą ul. Henrykowska 22D, 98-220 Zduńska Wola, numer NIP 829-100-73-17 Strona - strona internetowa umieszczona pod adresem www.kratexparapety.pl; www.kratex.net; www.grupaparapety.pl
 2. Użytkownik - osoba odwiedzająca stronę

Postanowienia ogólne

 1. Operatorem strony internetowej www.kratexparapety.pl; www.kratex.net; www.grupaparapety.pl  (zwanej dalej stroną) jest firma KRATEX Piotr Krata z siedzibą ul. Henrykowska 22D, 98-220 Zduńska Wola. Numer Ewidencji Podatnika - 829-100-73-17.
 2. Strona dostępna jest w domenie internetowej www.kratexparapety.pl; www.kratex.net;
 3. Przeznaczenie strony: Sprzedaż produktów związanych z wykończeniem wnętrz, parapety, drzwi, okna dachowe PCV, itp.
 4. Użytkownicy korzystający ze strony zobowiązani są do przestrzegania obowiązującego w Polsce prawa oraz postanowień niniejszego regulaminu.

Prawa autorskie

 1. Zawartość strony chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Prawa do wszystkich materiałów zamieszczonych na stronach zastrzeżone są na rzecz Właściciela bądź firm i osób uprawnionych (m.in. partnerów handlowych, klientów).
 2. Żadna część strony (m.in. teksty, dokumenty, pliki, układy graficzne, grafiki) nie może być powielana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (elektroniczny lub mechaniczny) włącznie z kopiowaniem, drukowaniem, fotokopiowaniem, nagrywaniem na taśmy, dyskietki, płyty CD/DVD lub przy użyciu innych systemów i środków, bez zgody Właściciela.
 3. Nazwy handlowe i nazwy towarów oraz firm występujące na stronie mogą być lub są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm lub ich właścicieli.
 4. Naruszenie licencji i praw autorskich przez Użytkownika skutkuje odpowiedzialnością prawną określoną w szczególności w przepisach ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, przepisach kodeksu cywilnego lub przepisach prawa prasowego.

Ochrona prywatności

 1. Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.) jest firma dwakroki.com Witold Sobolewski. Dane osobowe Użytkowników są przetwarzane przez firmę, w celu świadczenia usług, archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących usług i produktów podmiotów współpracujących. Użytkownik korzystając ze strony nie będzie otrzymywał informacji marketingowych i handlowych jeśli nie wyrazi na to zgody.
 2. Dane Użytkowników oraz treści ich wypowiedzi zamieszczonych w obrębie strony mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości.
 3. Użytkownicy mają możliwość wglądu do własnych danych osobowych i ich poprawiania. Użytkownik ma prawo wniesienia w przypadkach określonych prawem pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jego danych osobowych.
 4. Prywatność, ochrona przed dostępem osób nieupoważnionych oraz inne możliwości zagubienia lub zniszczenia poufnych informacji są przez nas chronione poprzez zabezpieczenia techniczne i organizacyjne.

Korzystanie ze strony

 1. Użytkownik może korzystać ze strony za pośrednictwem urządzeń komunikujących się z Internetem (komputer, telefon), wyłącznie poprzez stosowną przeglądarkę internetową. Właściciel zastrzega sobie prawo do blokowania wybranych przeglądarek internetowych.
 2. Strona umożliwia Użytkownikowi: zapoznanie się z ofertą firmy KRATEX możliwość zakupu online wybranych usług oferowanych na stronie możliwość opłacenia faktur proform oraz faktur VAT za pośrednictwem płatności online, o ile taka możliwość została Użytkownikowi udostępniona

Postanowienia końcowe

 1. Obsługa strony dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego i nieprzerwanego funkcjonowania strony, a także stara się w jak największym stopniu ograniczyć negatywne skutki zaistniałych problemów technicznych jednakże nie udziela żadnych gwarancji i nie zapewnia, że działalność strony przebiegać będzie bez awarii i przerw, leżących po stronie w szczególności sprzętu bądź oprogramowania. W związku z tym Użytkownicy korzystają z niego na własną odpowiedzialność.
 2. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń do działalności strony oraz wszelkie zauważone nieprawidłowości Użytkownik może zgłaszać poprzez wysłanie e-maila na adres  
  info@kratexparapety.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  .
 3. Właściciel nie odpowiada za szkody pośrednie bądź bezpośrednie wyrządzone Użytkownikom bądź osobom trzecim, a także utracone korzyści wynikające z jego działania, chyba, że szkody te powstały na skutek winy umyślnej Właściciela.
 4. Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w każdym czasie. Aktualny Regulamin będzie komunikowany Użytkownikom poprzez jego umieszczenie na niniejszych stronach internetowych.
 5. Przykładamy dużą wagę do ochrony powierzanych nam informacji i traktujemy je jako poufne, dane o firmach i osobach nigdy nie są przekazywane do firm i osób trzecich niezwiązanych z prowadzonymi projektami.

  Szanowni Państwo wyrażając zgodę na zasady prywatności strony kratexparapety.pl zgadzacie się na:

  • przechowywanie Państwa danych w celu obsługi projektu, a także świadczenia usług dodatkowych po zakończeniu realizacji zamówienia.
  • otrzymywania okresowych niezamówionych ofert (także ofert mailowych) od firmy KRATEX Piotr Krata (staramy się nie wysyłać więcej niż 1-2 ofert w ciągu miesiąca). Wiadomości będą wysyłane tylko na adresy email podane przez Państwa w dowolnym formularzu dostępnym na naszej stronie internetowej i potwierdzone poprzez kliknięcie linku aktywacyjnego w wiadomości aktywacyjnej.
  • otrzymywanie okresowych przypomnień z prośbą o aktywowanie lub trwałe usunięcie Państwa adresu email z naszego newslettera (dotyczy adresów email dodanych a nie aktywowanych).
  Ponadto:
  • Z otrzymywania wiadomości email można zrezygnować w dowolnym momencie poprzez kliknięcie linku dezaktywującego dostępnego w każdej wiadomości z ofertą wysyłaną przez nas. Dane o Państwa adresie email zostaną wtedy trwale skasowane. Aby ponownie podać nam swój adres email należy wypełnić dowolny formularz na naszej stronie internetowej.

  O czym najczęściej informujemy?

  • Promocyjne oferty
  • Nowe trendy na rynku
  • Ciekawe artykuły na blogach
  • Konkursy i gadżety reklamowe do zdobycia

  Zapraszamy do aktywnego współpracowania z naszą firmą!

rzetelna firma
firma godna zaufania
Copyright © 2013 Kratex |
strony internetowe łódź

Newsletter

zapisz wypisz

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu.

kratexon
kratex